Xiaomi’nin Çerçevesiz Telefonu Mi Mix 2 Efsane Özelliklerle Geliyor!

Çerçevesiz Cep Telefonu Almak İsteyenlere Xiaomi Mi Mix 2
Üstün teknolojik özellikleri barındıran bir cep telefonuna çerçevesiz tasarımı ile sahip olmak isteyenlere hitap eden Xiaomi markası yepyeni özelliklere donattığı Xiaomi Mi Mix 2 modeli ile göz kamaştırıyor.
Geniş Ekran Yüksek Çözünürlük
Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret siteleri arasında ilk sıralarda yer alan GearBest sitesinde kısa bir süreliğine paylaşılan bilgiler ile Xiaomi Mi Mix 2 modeli hakkında merak edilen pek çok soru da yanıt bulmuş oldu. Markanın çerçevesiz ilk telefonu olan Xiaomi Mi Mix modelinde olduğu gibi yeni modelinde 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğu QHD çözünürlüklü ekran ile görüntünün çok daha net olacağı iddia edildi.
Güçlü İşlemci, Etkileyici Performans
Xiaomi Mi Mix 2 modelinde marka şu anda kullanılan en güçlü işlemci olarak kabul edilen Snapdragon 835 işlemciyi tercih ederken güçlü işlemcinin getirdiği performans kullanıcılara muazzam bir güç sağlıyor. Cep telefonunda kamera özelliğine dikkat edenler için Xiaomi Mi Mix 2 ön kamera seçeneğinde 13 MP arka kamera seçeneğinde ise 19 MP gibi son derece yüksek iki kamera özelliği sunuyor.


Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın