PC Toplamayı Sevenlere Müjde Karşınızda PC Toplama Simülatörü!

PC Toplamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Karşınızda PC Toplama Simülatörü
Pek çok kişi için hayallerindeki bilgisayara kavuşmak PC toplamaktan geçiyor. Aslında bilgisayar parçalarından anlayan kişiler için PC toplamak son derece zevkli bir iş olarak kabul edilirken PC toplama simülatörü bu işi daha da zevkli hale getirecek gibi görünüyor.
18 Yaşındaki Bir Öğrenci Geliştirdi
PC toplama simülatörü olarak isimlendirilen yeni uygulama Romanya’da yaşan ve öğrenim hayatına devam eden 18 yaşındaki bir genç tarafından geliştirildi. Demo versiyon olarak geliştirilen oyun ilk etapta oldukça fazla eksiğe sahip olmakla beraber fikrin son derece etkileyici olması yayıncıların dikkatini çekmiş durumda.
Özellikle de merkezi Londra’da bulunan The Irregular Corporation şirketi projeyi yakından takip ederek özel bir ilgi gösteriyor. Şirket projenin geliştirilmesi için her türlü desteği sağlama sözü vererek genç öğrenciyi destekleme kararı aldı. Bu sayede simülasyon geliştirilecek ve kullanıcının kendi bütçesine göre belirlene ürünleri satın alarak kendi bilgisayarını toplamasına olanak sağlayacak. Bu sayede oyunu oynayan kişiler bilgisayar toplama alanında deneyim elde ederek daha doğru kararlar verebilecek.

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir