Olanlar Oldu, Ata Demirer Yine Güldürdü

Ünlü komedyen Ata Demirer, yeni filmi Olanlar Oldu’yla karşımızda. Ülkece gülmeye hasret kaldığımız son zamanlarda tebessüm ettiren, 1-2 saatliğine kafa dağıtmamıza yardımcı olan bu film tam da zamanında geldi denebilir. Olanlar Oldu, sıcacık hikayesi ve dozunda komikliğiyle Ata Demirer’in son filmi.

İzmir’in saklı cenneti Sığacık’ta geçen film, evlenme yaşı gelip geçmiş oğlunun mürüvvetini görmek isteyen Döndü Hanım’ın planlarıyla başlıyor. Döndü Hanım’ı da, oğlu Zafer’i de Ata Demirer’in canlandırdığını ve bunda hayli başarılı olduğunu söyleyeyim. Şehre tatile gelen ünlü dizi oyuncusu Aslı ile tanışan Zafer, ona aşık oluyor ve aşkı karşılıksız kalmıyor. Bu birlikteliğe Zafer’in annesi Döndü Hanım’ın verdiği tepki, Aslı’nın eski sevgilisinin de olaylara dahil oluşu, hikayeyi hem eğlenceli hem de komik kılıyor.

Ata Demirer yıllardır Ege ve Trakya konseptinden dışarı çıkmasa da halen bıktırmış değil bu konuda ve halen güldürebiliyor. Olanlar Oldu da izlemesi keyifli bir film olmuş. Herkese tavsiye ediyorum.

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir