LG’nin Türk Telekom’a Özel Uygun Fiyatlı İki Yeni Telefonu Duyuruldu

LG K8 ve LG STYLUS Sadece Türk Telekomlulara Özel Türkiye’ye Geliyor
Daha önce LG markası tarafından dünya prömiyeri gerçekleştirilmesine rağmen Türkiye’de satışa sunulmayan LG K8 modeli ve LG STYLUS modellerine ilişkin Türk Telekom tarafından dikkat çekici bir açıklama yapıldı.
Sadece Türk Telekomlular Satın Alabilecek
Türk Telekom cephesinden bugün yapılan açıklamayla beraber daha önce Türkiye’de satışa açılmayan iki LG modelinin artık satışa açılacağı duyuruldu. Türk Telekom ve LG markasının yaptığı işbirliği sonucunda LG markası tarafından giriş seviyesindeki kullanıcılar için üretilen iki yeni modelin Türkiye pazarında da tüketicilerin kullanımına sunulacağı açıklandı.
Ucuz Akıllı Telefon Almak İsteyenlere Hitap Ediyor
Türk Telekom ucuz cep telefonu almak isteyen müşterileri için getireceğini duyurduğu iki modelin satış fiyatını da açıkladı. Yapılan açıklamaya göre sadece Türk Telekom bayileri üzerinden satışa sunulacak olan LG K8 modelinin satış fiyatı 799 lira olarak belirlenirken LG STYLUS modelinin satış fiyatı ise 1.399 lira olarak belirlendi. Peşin satış fiyatı olarak belirlenen bu rakamların yanı sıra Türk Telekom müşterileri faturalı hatları üzerinden taahhütlü olarak ta bu cihazları alabilecek.


Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın