Len İnzivada – Len İnzivada Filmi – Len And Company

2015 yılında Tim Godsall ve Katie Knight tarafından yazılmış ve yönetilmiş olan Len İnzivada (Len And Company) filmi, Edinburg Film Festivalinde ilk gösterimini yapmış ve büyük beğeni toplamıştır. Rhys Ifans tarafından canlandırılan Len karakteri müziği ara vermiş ve inzivaya çekilmiş bir sanatçının hayatını anlatmaktadır.

Ünlü oyuncu için kariyerinde önemli bir adım olan Len karakterinin asıl hikâyesi ise Len’in yalnız yaşadığı eve oğlunun ve oğlunun bakıcısının gelmesi ile başlıyor. Habersiz olarak gelen bu iki davetsiz misafir her konuda ortalığı karıştırıyor ve ortaya izleyiciler için görsel bir şölen ortaya çıkıyor.

Her ne kadar komedi filmi gibi görünse de len inzivada filmi dram ögelerini de içinde barındırıyor. 49 yaşındaki başrol oyuncusunun hem komedi hem de dram alanında başarıyı yakaladığı film olarak görülmekte olan len inzivada, aile ögelerini barındırdığından ve zaman zaman bir baba ile ondan uzakta yaşama tecrübesi elde etmiş oğlunun hikâyesini anlattığından izleyicilere duyguyu anlar yaşatıyor. Dram filmlerini oldukça çok seven biri olarak bu filmin komedi ile dramı harmanlamasını başarılı bulduğumu belirtmek istiyorum.

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir