İphone Aynı Anda Video Ve Fotoğraf Çekme

İphone telefon olarak birçok yenilikle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Özellikle fotoğraf ve video kalitesi tartışmasız en iyi performansı gösteren iphone, aynı zamanda çeşitli yenilikleri de beraberinde getiriyor. Video çekerken aynı anda fotoğraf çekmeyi kim istemez ki?

Video çekimi yaparken öyle anlar oluyor ki aynı anda fotoğraf çekerek de o anları ölümsüz kılmak istiyoruz ya da videoların içinde çok beğendiğimiz görüntüleri fotoğraflarla da desteklemek istiyoruz. İphone aynı anda video ve fotoğraf çekme seçeneğiyle bize bu eşsiz deneyimi yaşatıyor. Üstelik bunu yapmak çok da kolay. İlk olarak telefonunuzdan kameranızı açın. Daha sonra video kısmını seçin ve kayda başlayın. Ekranınız üzerinde beyaz bir yuvarlak göreceksiniz. Bu kısma tıklama yaparak video çekerken aynı anda fotoğraf da çekebildiğinizi göreceksiniz.

Videonuz içinde herhangi bir limit olmadan sınırsızca fotoğraf çekebilirsiniz. Bu şahane özellik sayesinde ayrı ayrı telefonlardan video ve fotoğraf çekimi yapma sıkıntısına girmeye de gerek kalmıyor. Tek bir telefon ile video ve fotoğraf çekebiliyoruz. Üstelik kamera özellikleri sayesinde çektiğimiz tüm video ve fotoğraflar kalitesiyle de göz dolduruyor.

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir