Injustice 2’den Film Gibi Mükemmel Fragman

Film Tadında Oyun Fragmanı İzlemek İsteyenlere “Injustice 2”
Çizgi roman tutkunları ile oyun tutkunlarının ortak buluşma noktası olarak ünlenen Injustice oyunun ikinci serisi için akıllara zarar bir fragman yayımlandı. Yayımlanan fragman adeta oyunun neden bu kadar başarılı olduğunu da gözler önüne serdi.
Injustice 2 Çok Yakında Geliyor
İşlenen oyun konusu ve oyun dinamikleri ile yapılan tüm değerlendirmelerden 5 yıldız alarak çıkmayı başaran Injustice oyunun devamı niteliğinde olan Injustice 2 ile performansını çok daha üst düzeye taşımayı başarıyor. Özellikle de geliştirilen grafikler sayesinde oyunun gerçekçiliği muazzam seviyeye taşınırken hikayesinde de daha önce eleştirilere neden olan açıklıklar başarılı bir şekilde kapatılmış durumda.
Brainiac İle Zorlu Savaş Başlıyor
Injustice 2 oyunu ile ilgili olarak hatırlanacağı üzere daha önce 4 farklı video yayınlanmış ve her yeni video bir öncekinden daha büyük bir sükse yaratmıştı. Yayımlanan son video ise bu 4 videodan çok daha etkileyici bir performans sergilerken izleyen herkese bunun milyon dolarlık bir Hollywood filminin fragmanı olduğunu düşündürecek kapasiteye sahip. Injustice 2 oyununda kahramanlarımız Brainiac ile savaşmak için iş birliği yapmak zorunda kalacak ve dünyanın geleceğini kurtarmak için beraber savaşacak…

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir