‘II. Yıldırım Yarışları’ 6 Mayıs’ta Başlıyor!

6 Mayıs İtibari İle II. Yıldırım Yarışları Start Alacak!
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin Ar-Ge ve Koordinasyon Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenecek olan Yıldırım Yarışları isimli organizasyon için geri sayım başladı. Kulüp yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre bu seneki organizasyon 6 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 günlerinde gerçekleştirilecek.
Katılımcılara Toplamda 15 Bin Liralık Ödül Dağıtılacak
Bu sene ikincisi düzenlenecek olan 2. Yıldırım Savaşları etkinliği kapsamında dereceye giren kişilere toplamda 15 bin liralık ödül dağıtılacak. Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin ise önlerine 4 farklı kategori konulacak. Katılımcılar Çizgi İzleyen Robot, Mini Sumo Robot, Yangın Söndüren ve Serbest Kategori olmak üzere toplamda 4 farklı kategori için katılımda bulunabilecek.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Milli İrade Kampüsü içerisinde gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılmak isteyen kişilerin internet üzerinden form doldurmaları yeterli olacak. Yine isteyen adaylar sosyal medya hesapları üzerinden de yapılan paylaşımları takip ederek yarışma hakkında aradıkları tüm detaylı bilgiyi edinebilecekler. 6 Mayıs tarihinde kapılarını açacak olan yarışma 7 Mayıs itibari ile sonuçlandırılacak ve kazananlara para ödülleri dağıtılacak.


Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın