HTC’nin Yeni Amiral Gemisi Dünyayla Aynı Anda Türkiye’de Tanıtılacak

HTC-U Tüm Dünya İle Eş Zamanlı Olarak Türkiye’de!
Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan HTC Türkiye pazarına olan ilgisini yaptığı yeni atak ile gözler önüne serdi. Markanın yeni amiral gemisi olarak lanse edilen HTC-U modeli tüm dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de tanıtılacak.
HTC-U Türkiye Lansman Tarihi Açıklandı
Büyük bir merakla beklenen ve markanın üzerinde son derece titiz bir çalışma süreci yürüttüğü HTC-U Lansman tarihi olarak 16 Mayıs 2017 tarihi açıklandı. HTC tarafından yapılan açıklamada markanın belirlenen tarihte Taipei, Londra ve İstanbul’da eş zamanlı olarak ortak bir Lansman çalışması gerçekleştireceği ve yeni modelin resmi tanıtımını gerçekleştireceği belirtildi.
HTC Aradığı Çıkışı Yakalayacak Gibi Görünüyor
16 Mayıs 2017 tarihinde saat 09:00 itibari ile başlaması beklenen Lansman çalışmaları ile beraber HTC-U akıllı telefon meraklılarına resmen sunulmuş olacak. Cihazın sahip olduğu özellikleri ve düşük fiyatı sayesinde markanın uzun süredir aradığı çıkışı yakalamasına sağlamasına kesin gözü ile bakılırken HTC-U Türkiye satış fiyatı ile ilgili ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.


Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın