Cem Yılmaz’dan Herkesi Şaşırtan Yeni Film Duyurusu!

Cem Yılmaz’dan Yeni Film Müjdesi Geldi
Sosyal medya hesapları üzerinden aktif olarak çekimleri devam eden Arif v216 filmi ile ilgili olarak duyurularda bulunan Cem Yılmaz bu sefer farklı bir film müjdesi verdi. Çekilen ilk Cem Yılmaz filmi olma unvanına sahip olan Her Şey Çok Güzel Olacak filmi ile ilgili olarak açıklamada bulunan Yılmaz hayranlarına yeni bir film müjdesi vermiş oldu.

Her Şey Çok Güzel Olacak 20. Yılını Kutlamaya Hazırlanıyor
Çekilen ilk Cem Yılmaz filmi olma unvanına sahip olan Her Şey Çok Güzel Olacak filmi yayımlandığı dönemde büyük ilgi görmüş ve iyi bir hasılat rakamı elde etmeyi başardı. 2018 yılında 20. yılını dolduracak olan ilk göz ağrısını unutmayan Cem Yılmaz 20. yıla özel olarak orta metrajlı bir film çekmeyi düşündüğünü duyurdu.

Film 40 Dakika Sürecek
Cem Yılmaz tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre yeni film 2018 yılında yani 20. Yıl kutlamaları kapsamında vizyona girecek ve orta metrajlı bir film olacak, yani yaklaşık olarak 40 dakika kadar sürecek.

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Cem Yılmaz’dan Herkesi Şaşırtan Yeni Film Duyurusu!” için bir yorum

  • Temmuz 17, 2017 tarihinde, saat 1:29 pm
    Permalink

    Umarım güzel bir film olur ama keşke film süresi biraz daha uzun olsaydı 40 dakika çok az. Ek olarak resimden anlaşılacağı üzere “Gora” filmine benzer bir film olacak herhalde.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir