Beynin Sırları Kitabı

Kitap okuma alışkanlığı ülkemizde ne yazık ki çok fazla gelişmemiştir. Bundaki temel nedenlerden biri de kaliteli kitap üretimimizin az olmasıdır. Halkımızın ne tür kitaplardan hoşlandığını bilip onların okumak isteyeceği tarzda kitaplar üretmemiz gerekiyor. İşte beynin sırları kitabı da tam olarak bu amaçla yazılmış bir kitaptır.

Beynin sırları kitabının konusu insan beyninin şu ana kadar bilmediğiniz birçok mucizesini anlatıyor. İnsanların beyinleri yardımı ile yapabildikleri şeyler nelerdir? Beyin olmasaydı insanlar nasıl yaşarlardı ve buna benzer birçok şey bu kitapta yer alıyor. Halk olarak genelde meraklı bir milletiz ve bu nedenle bilgi verici deneme tarzı kitaplar ülkemizde daha çok seviliyor. Bu nedenle son dönem yazarları bu tarz kitaplara yönelmekteler.

Pelin Çift’de son dönem yazarlarından biri ve adından çokça söz ettireceğe benziyor. Pr. Dr. Sinan Canan ile beraber hazırladıkları bu kitap sayesinde çok detaylı bir zihin yolculuğuna çıkacaksınız. Beyninizin katmanları ile tanışacak neler yapabileceğinize siz dahi inanamayacaksınız. İnsan vücudunun her parçası bir mucizeyi temsil ediyor en büyük mucize beyindir.

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir