Astral Seyahat Nedir

Son zamanlarda astral seyahat ile ilgili birçok araştırma yapılıyor ve buna bağlı olarak sorular soruluyor. Özellikle genç ve heyecanlı kesimin daha fazla dikkatini çeken astral seyahat, akıllarda soru işareti bırakıyor. Peki, nedir bu astral seyahat?
Astral Seyahat Nedir?
Astral seyahat, uyku durumundaki bireyin ruhunun bedeninden ayrılarak bilinçli bir şekilde mekanlar arasında dolaşması olayına verilen isimdir. Genellikle çok stresli bir gün sonrasında ya da aşırı rahat olunan bir gün sonrasında olduğu söylenen astral seyahat, bilimsel olarak kanıtlanmamıştır.
Astral Seyahat Nasıl Yapılabilir?
Bu fizik üstü durum istendiği zaman yapılabilecek bir şey değildir. Ancak bazı şartları sağlayarak bu durumda bulunabilirsiniz. Yatmadan önce üzerinizdeki tüm takıları çıkararak, uyku anında hissedebileceğiniz tüm şeylerden kurtulun. Vücudunuzu en rahat hale sokarak, dudaklarınız açık bir şekilde derin derin nefes alarak uykuya dalın. Bu astral seyahat için en etkili yöntemlerden biridir. Ayrıca yatmadan önce kendinize bu işi yapacağınız hakkında güven vermeye çalışın. Çünkü beyin bir süre sonra bu komutları bilinçaltı yardımıyla açığa çıkarmak isteyecektir.


Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın