2017 Yılında Çıkacak Oyunlar

İnternet üzerinden oyun oynamayı seven oyun tutkunlarının en çok merak ettiği konulardan birisi de 2017 yılında çıkacak oyunlar olmaktadır. Son yıllarda ülkemizde ve dünyada oyun çılgınlığı giderek artmaktadır. Hal böyle olunca da pek çok firma yeni oyunlar çıkartmaktadır. Efsane oyunlardan birisi olan Resident Evil 7 Ocak ayının ilk haftasında çıkması dört gözle beklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Şubat ayında çıkması beklenen For Honor oyunu ise görevlerle dolu bir oyun olmaktadır. Aksiyon meraklılarına hitap edecek olan bu oyunda bol bol canavar kesilmesi gerekmektedir.

Sniper Elite serisinin sonuncusu olan 4. seri Şubat ayında oyun severler ile buluşacaktır. Stratejik servi ofisi ajanı ile oyun, mavera, aksiyon bir arada olmaktadır. 2559 yılında geçen Halo Wars 2 bol bol bilim kurgu içermektedir. Süper grafiklere sahip olması nedeni ile gerçek zamanlı olarak oyun tutkunlarını cezbedecektir.

2017 yılının ilk çeyreğinde çıkacağı tahmin edilen Elex oyunu sinirli ve karmaşık bir oyun olarak tanımlanmaktadır. 2 boyutlu platform oyunu olan Sonic Mania oyunu da 2017 yılında çıkması beklenen oyunlar arasında yer almaktadır.

Erhan Yıldız

İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, blog sevdalısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir